
Зарядная станция EcoFlow DELTA 3, Black/Grey, 1800 Вт / 1024 Вт/ч, 2xType-C (100 Вт), 2xUSB (18 Вт), 2xDC, 4x220V, чистая синусоида,
Цену уточняйте
- Готово к отправке
- Код: EFDELTA3-EU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Вес | 12.5 кг |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Функция ИБП | Да |
| Циклы зарядки | 4000 |
| Пользовательские характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 1.1 до 2 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 1024 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | є |
| Габарити | 397.6x202x283.6 мм |
| Дисплей | є |
| Цвет | Black/Grey |
| Комплектация | зарядна станція з вбудованим акумулятором, набір кабелів для заряджання |
| Количество розеток | 4 розетки |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1800 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1 година |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте




