
Зарядная станция Vtoman Jump 1500X+Jump PB-26, Black/Yellow, 1500 Вт / 828 Вт/ч, 2xType-C (100 Вт), 3xUSB (18 Вт + 3x12 Вт),
Цену уточняйте
- Готово к отправке
- Код: JUMP 1500X+JUMP PB-26
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vtoman |
| Вес | 14 кг |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Циклы зарядки | 3100 |
| Пользовательские характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 0.51 до 1 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 828 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | є |
| Габарити | 360 х 280 х 270 мм |
| Дисплей | є |
| Цвет | Black/Yellow |
| Комплектация | зарядна станція, акумулятор, зарядний пристрій, кабель для заряджання |
| Количество розеток | 3 розетки |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 1500 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Функция ИБП | немає |
| Час повної зарядки від 220 В | 4 години |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





