
Монітор 27" MSI MAG 274UPDF E16M, Black, Mini-LED, Rapid IPS, 3840x2160 (16:9), 0.5 мс, 160 Гц (320 Гц), 1000 кд/м², 1000:1,
Цену уточняйте
- Готово к отправке
- Код: MAG 274UPDF E16M
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 6 кг |
| Вага з підставкою | 7.5 кг |
| Встроенные динамики | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 0.5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 613.1x68.8x375.3 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 613.1x227.9x423.5 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | Rapid IPS |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Частота обновления экрана | 160 Гц (320 Гц) |
| Яркость | 1000 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте





