
Відеокарта GF RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 Gaming OC MSI (GeForce RTX 5060 Ti 16G GAMING OC)
30 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN63242
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
На базі архітектури NVIDIA Blackwell та DLSS 4
Тактові частоти ядра:
Екстремальна продуктивність: 2662 МГц (MSI Center)
Підвищена продуктивність: 2647 МГц
TWIN FROZR 10: чудове охолодження та тихіша робота завдяки покращеній конструкції лопатей вентилятора від MSI
Вентилятор STORMFORCE: сім лопат вентилятора, текстура «кіготь» та кругова дуга призначені для оптимального повітряного потоку з мінімальним рівнем шуму
Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам’яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться
Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання
Металева задня панель: Посилена металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження
Wave Curved 4.0: Прецизійні хвилеподібні кромки з високим і низьким розташуванням ребер підсилюють повітряний потік і знижують турбулентність
Air Antegrade Fin 2.0: Ребра мають V-подібний виріз та низьку конструкцію в місці проходження повітряного потоку для оптимізації ефективності потоку
MSI Center: Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє контролювати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI в режимі реального часу
Програмне забезпечення Afterburner дозволяє повністю контролювати роботу відеокарт за допомогою самого визнаного та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону відеокарт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Немає |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 247 мм |
| Додаткове живлення | 1х16-pin |
| Інтерфейс підключення | PCI-Express 5.0 |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Призначення | ігрова |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Наявність розгону (ОС) | з розгоном |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охолодження | активна |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Колір | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 28000 |
| Частота ядра МГц | Boost Clock: 2647 MHz; Extreme Performance: 2662 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 198 ₴






