
Мобільний телефон 2E E240 2023 2.4" 2SIM, 2500мА•год, чорний
849 ₴
- В наявності
- Код: 688130251068
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER має класичний дизайн і вдало поєднує простоту та зручність користування. Модель оснащено кольоровим TN-екраном 2,4″. Користувацький інтерфейс UI 2E v2.0 інтуїтивно зрозумілий. 2E E240 2023 POWER підтримує роботу з двома SIM-картами мобільних операторів мережі GSM 900/1 800. Довготривалу роботу пристрою забезпечує акумуляторна батарея великої ємності (2 500 мА·год).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 109 г |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ /(підтримка карт пам'яті microSD до 16GB) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основа камери | 0.3 Мп /(з LED спалахом) |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN/(QVGA) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴










