
Смартфон Blackview BV5300 Pro 6.09" 4/64ГБ, 2SIM, 6580мА•год, чорний UA
6 299 ₴
- В наявності
- Код: 6931548311492
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview BV5300 Pro – це чудовий захищений смартфон, який приносить безліч переваг для користувачів, що ведуть активний спосіб життя. Він ідеально поєднує у собі високу надійність та функціональність, пропонуючи широкий спектр можливостей. Одним з головних переваг Blackview BV5300 Pro є його чудовий захист.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 273 г |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 77.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Діагональ | 6.1 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 12/DokeOS 3.1 |
| Основа камери | 13 Мп /1/3.06", PDAF |
| Розподільна здатність дисплея | 720x1560 |
| Тип корпусу | моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴







