
Мобільний телефон 2E E180 2023 1.77" 2SIM, 1000мА•год, чорний
549 ₴
- В наявності
- Код: 688130251044
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E E180 2023 – оновлена версія моделі E180 лінійки 2019 року, яка отримала низку покращень, зокрема зміни відбулися в дизайні, комплектованні та користувацькому інтерфейсі. Це бюджетний мобільний телефон із кольоровим екраном 1,77″, камерою 0,3 МП і клавішами, що не стираються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 г |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Діагональ | 1.77 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Основа камери | 0.3 Мп /(без спалаху) |
| Розподільна здатність дисплея | 128x160/(QQVGA) |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴










