
Смартфон Blackview FORT 1 6.56" 6/256ГБ, 2SIM, 10000мА•год, чорний UA
9 499 ₴
- В наявності
- Код: 6931548323624
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Blackview FORT 1 – це витривалий смартфон із великим дисплеєм 6,56" та акумулятором на 10000 мА·год, створений для активного використання. Він вирізняється захистом IP68/IP69K та MIL-STD-810H, що дозволяє брати його у подорожі чи на роботу в складних умовах. Процесор Unisoc T615 та пам’ять 6/256 ГБ забезпечують стабільну продуктивність. Подвійна камера з HDR та штучним інтелектом допомагає знімати чіткі фото в будь-яких ситуаціях. Смартфон підтримує NFC, OTG та має окремий слот для карт пам’яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 390 г |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 80.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 /(LED) |
| LTE | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ /(eMMC 5.1) |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.56 " /103.4 см² (співвідношення екрану до корпусу ~73,2%) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 6 ГБ /(LPDDR4X) |
| Операційна система | Android 15/(DokeOS 4.2) |
| Основа камери | 16 Мп /+ 2 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 720x1612/співвідношення 20:9 (щільність ~269 пікселів на дюйм) |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | IPS LCD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴










