
Смартфон TECNO Spark Go 3 (KN3) 6.75" 4/64ГБ, 2SIM, 5000мА•год, Ink Black
5 399 ₴
- В наявності
- Код: 4894947105265
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смартфон TECNO Spark Go 3 оснащений 6,75-дюймовим IPS-екраном з частотою оновлення 120 Гц та роздільною здатністю 1600×720. Процесор UNISOC T7250 з 8 ядрами доповнюється 4 ГБ оперативної пам’яті та 64 ГБ вбудованого сховища. Основна камера 13 Мп, фронтальна — 8 Мп, а батарея на 5000 мА·год з підтримкою зарядки 15 Вт забезпечує стабільну автономність. Корпус товщиною 8,19 мм і вагою 184 г має захист IP64 і доступний у кольорі Ink Black.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 184 г |
| Товщина | 8.19 мм |
| Ширина | 77.97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.75 " |
| Колір | чорний/(Ink Black) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основа камери | 13 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Тип корпусу | моноблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴










