
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW164W 16" WQXGA mLED, Intel Ultra 9 275HX, 64GB, F2TB, NVD5070Ti-12, Win11, Чорний
189 999 ₴
- В наявності
- Код: 90NR0LU1-M006X0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW164W – це 16-дюймовий флагманський ігровий ноутбук з процесором Intel Core Ultra 9 275HX та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 ГБ. Модель оснащена Mini LED дисплеєм WQXGA з частотою оновлення 240 Гц, 64 ГБ оперативної пам’яті DDR5 та накопичувачем 2 ТБ. Продумана система охолодження з випарною камерою та рідким металом забезпечує стабільну продуктивність. Ноутбук працює під керуванням Windows 11 і має чорне оформлення корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | 275HX |
| Екран | |
| Тип матриці | MiniLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Thunderbolt | 2 шт |
| Ємність SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрану | 16 " /(ROG Nebula HDR Display) |
| Контрастність | 100000 : 1 |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Модель відеокарти | 5070 Ti |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 12 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Ігровий |
| Продуктивність ШІ | 13 TOPs |
| Розподільна здатність дисплея | 2560x1600/(2.5K, WQXGA, співвідношення сторін 16:10, DCI-P3: 100%) |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core Ultra 9 |
| Тактова частота | 2.7 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Яскравість екрану | 1200 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 999 ₴










