
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GU405AW-SY049W 14" 3K OLED, Intel Ultra 9 386H, 64GB, F2TB, NVD5080-16, Win11, Сірий
223 499 ₴
- В наявності
- Код: 90NR0P84-M002D0
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ноутбук ASUS ROG Zephyrus G14 GU405AW-SY049W – це компактний 14-дюймовий ігровий ноутбук преміум-класу з процесором Intel Core Ultra 9 386H та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5080 16 ГБ. Модель оснащена 3K OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц, 64 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X та накопичувачем 2 ТБ. Тонкий і легкий корпус поєднує високу продуктивність з портативністю. Ноутбук працює під керуванням Windows 11 і має сіре оформлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.58 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | 386H |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Thunderbolt | 1 шт |
| Ємність SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрану | 14 " /(ROG Nebula HDR Display) |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Модель відеокарти | 5080 |
| Обсяг ОЗУ | 64 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 16 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | ігровий, універсальний (споживчий) |
| Продуктивність ШІ | 50 TOPs |
| Розподільна здатність дисплея | 2880x1800/(3K, співвідношення сторін 16:10) |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core Ultra 9 |
| Тактова частота | 2.1 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 499 ₴










