Настільна підставка Chief Kontour K3F забезпечує розміщення до трьох моніторів у єдиній конфігурації. Конструкція розрахована на екрани до 27 дюймів або до 30 дюймів при використанні двох дисплеїв. Підтримується поворот екранів у портретну орієнтацію завдяки функції Pivot. Міцна база гарантує стабільність і точне позиціювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 30 "/для двох, 27 "/для трьох дисплеїв |
| Максимальне навантаження | 6.8 кг/вага кожного пристрою |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 536x1020x394 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 660 ₴



