
Кріплення монітора настільне 2E Mirveohpu 19"- 32" 9кг
1 332 ₴
- В наявності
- Код: 2E-1MGS
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для монітора з системою PIVOT. Кронштейн має надзвичайно зручне й оптимальне кріплення та не займає багато простору на робочій поверхні. За допомогою системи прокладання кабелю всі дроти можна зібрати разом. Підставка підходить для моніторів із діагоналлю від 19″ до 32″ і витримує навантаження до 9 кг. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням, можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил/поворот/обертання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальне навантаження | 2 кг<unk> 9 кг |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Регулювання | нахил, поворот, обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 470 x 592 x 117 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332 ₴








