
Підставка настільна KSL SF-01 з кутом нахилу 40-86"
1 362 ₴
- В наявності
- Код: SF-01
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний кронштейн підставка для телевізора SF-01 підходить для більшості моделей телевізорів діагоналлю від 40 до 86 дюймів і вагою до 40 кг.
Як правило, ніжки для телевізора, що входять в комплект, розміщені дуже широко, що не зручно при розміщенні телевізора на тумбі. Якраз з цим вам допоможе настільна підставка SF-01.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 86 " |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | за висотою від 100 до 400 мм, шириною не обмежено |
| Тип | настільне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴





