
Кріплення ТВ фіксоване 2E Etvinerra 37"- 80" 45кг
354 ₴
- В наявності
- Код: 2ELPECO3780FIX
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне фіксоване кріплення призначене для телевізорів із діагоналлю 37–80″ та сумісне з VESA до 600 × 400 мм. Виготовлене з пластику та металу завтовшки 1,4 мм і має дрібнотекстуроване чорне порошкове покриття. Витримує навантаження до 45 кг. Завдяки компактному профілю (20 мм) і знімній панелі забезпечує зручний монтаж на суцільну стіну або стійки з кроком 406 / 450 / 600 мм. Передбачено базове комплектовання аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/дрібнотекстурований |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Максимальне навантаження | 45 кг /(99 фунтів) |
| Мінімальна діагональ | 37" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм |
| Тип | настінне кріплення/Суцільна стіна, подвійний Стійка (406 мм/450 мм/600 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴






