
Кріплення ТВ з кутом нахилу 2E Yoykupno 43"- 100" 75кг
1 008 ₴
- В наявності
- Код: 2ELSHD43100TILT
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення з функцією нахилу призначене для телевізорів 43–100″, включно з вигнутими моделями. Виготовлене зі сталі з порошковим покриттям і профілем 85 мм, витримує навантаження до 75 кг і підтримує сумісність VESA до 908 × 602 мм. Має кут нахилу від +5° до -10°, знімну панель, індикатор напрямку та вбудований бульбашковий рівень. Згодиться для монтажу на суцільну стіну або подвійну стійку, комплектують базовими аксесуарами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/дрібнотекстурований |
| Максимальна діагональ | 100" |
| Максимальне навантаження | 75 кг /(165 фунтів) |
| Мінімальна діагональ | 43" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/+5°~-10° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 600x200, 500x300, 400x400, 600x300, 500x400, 400x600, 600x400, 700x400, 800x400, 600x600, 800x500, 800x600, 900x600 мм |
| Тип | настінне кріплення/Суцільна стіна, подвійна стійка (406 мм/450 мм/600 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴






