
Кріплення моніторів настільне 2E Rauprigsi, 19"- 32", 2х8кг
2 076 ₴
- В наявності
- Код: 2E2MGSECO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для монітора з діагоналлю 19–32″ підтримує вагу 2–8 кг та стандарти VESA 75 × 75 і 100 × 100. Забезпечує широкий діапазон регулювання: нахил і поворот ±90°, обертання ±180°, а також висування кронштейна до 450 мм – для гнучкого й комфортного налаштування положення екрана.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальне навантаження | 8 кг /x2 |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Регулювання | нахил/+90°~-90°, поворот/+90°~-90°, обертання/+180°~-180° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 076 ₴










