
Кріплення ТВ фіксоване 2E Sil 32"- 55" 40кг
462 ₴
- В наявності
- Код: 2EMAGSLIMECO
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксоване кріплення для телевізора 2E Sil є практичним рішенням для тих, хто цінує надійність, мінімалізм і функціональність. Аксесуар призначено для екранів діагоналлю від 32″ до 55″. Витримує навантаження до 40 кг, що робить кріплення надійним вибором. Стійке до подряпин, виготовлено зі сталі та вкрито чорною порошковою фарбою. Розмір становить 9 × 480 × 523 мм, а товщина – 9 мм, що дає змогу розміщувати телевізор максимально близько до стіни. Сумісне зі стандартами VESA 200 × 200, 300 × 300, 400 × 200 і 400 × 400, забезпечуючи універсальність монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴






