
Підставка для монітора DIGITUS Ergonomic Monitor Riser, до 10кг, чорна
1 170 ₴
- В наявності
- Код: DA-90458
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регульована за висотою підставка під монітор допоможе індивідуально облаштувати робоче місце. Модульна конструкція гнучко збільшує висоту ніжок (три положення). У передній частині встановлюється смартфон. Три положення регулювання за висотою, макс. до 14,5 см забезпечують зручність використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 г кг |
| Висота | 145 мм мм |
| Матеріал конструкції | Пластик, дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴









