
Цифровий постер InkPoster Affresco 13.3", Wifi/BT, чорний
34 999 ₴
- В наявності
- Код: PB1330P1-WW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий постер InkPoster Affresco 13.3" поєднує технологію E Ink Spectra 6 та формат компактної електронної артрамки для інтер’єру. Екран із роздільною здатністю 1200 × 1600 px відтворює ефект паперу та чорнила без бліків і синього світла. Бездротова конструкція з акумулятором 10,000 mAh забезпечує до року автономної роботи. Підключення через Wi-Fi та Bluetooth дозволяє швидко оновлювати колекцію зображень і цифрового мистецтва.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність | 10,000 мАг |
| Автономність | до 1 року |
| Бездротове підключення | Bluetooth/5.2 LE, Wi-Fi/2.4/5 GHz (a/b/g/n/ac/ax) |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 418.6 x 342.5 x 24.5 |
| Колір | Чорний |
| Кількість кольорів | 60,000 |
| Дозвіл екрану | 1200x1600 |
| Розмір діагоналі | 13.3 " |
| Технологія | E Ink Spectra™ 6 |
| Тип батареї | Lithium-Ion Polymer |
| Формат зображення | 3:4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴









