
Цифровий постер InkPoster Affresco 31.5", Wifi/BT, чорний
99 999 ₴
- В наявності
- Код: PB3150P1-WW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий постер InkPoster Affresco 31.5" поєднує широкоформатний E Ink дисплей і сучасний формат цифрового мистецтва для просторих інтер’єрів. Роздільна здатність 2560 × 1440 px та співвідношення сторін 16:9 підходять для панорамних композицій, фотографій і цифрових ілюстрацій. Бездротова конструкція з акумулятором 25,000 mAh забезпечує до одного року автономної роботи. Підключення через Wi-Fi та Bluetooth дозволяє швидко оновлювати колекцію контенту через мобільний застосунок.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність | 25,000 мАг |
| Автономність | до 1 року |
| Бездротове підключення | Bluetooth/5.2 LE, Wi-Fi/2.4/5 GHz (a/b/g/n/ac/ax) |
| Вага | 6.7 кг кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 934.7 x 599 x 24.5 |
| Колір | Чорний |
| Кількість кольорів | 60,000 |
| Дозвіл екрану | 2560x1440 |
| Розмір діагоналі | 31.5 " |
| Технологія | E Ink Spectra™ 6 |
| Тип батареї | Lithium-Ion Polymer |
| Формат зображення | 16:9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 999 ₴









