
Цифровий постер InkPoster Tela 28.5", Wifi/BT, чорний
135 490 ₴
- В наявності
- Код: PB2850P1-WW
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий постер InkPoster Tela 28.5" поєднує великий E Ink дисплей і формат інтер’єрного артоб’єкта для просторих приміщень. Технології E Ink Spectra 6 та Sharp IGZO забезпечують деталізоване відображення зображень із природною передачею кольорів без бліків і світіння. Бездротова конструкція та акумулятор 25,000 mAh підтримують до одного року автономної роботи. Підключення через Wi-Fi та Bluetooth дозволяє швидко оновлювати колекцію цифрового мистецтва через мобільний застосунок.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ємність | 25,000 мАг |
| Автономність | до 1 року |
| Бездротове підключення | Bluetooth/5.2 LE, Wi-Fi/2.4/5 GHz (a/b/g/n/ac/ax) |
| Вага | 7.5 кг кг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 883.7 x 709.2 x 24.5 |
| Колір | Чорний |
| Кількість кольорів | 60,000 |
| Дозвіл екрану | 2160x3060 |
| Розмір діагоналі | 28.5 " |
| Технологія | E Ink Spectra™ 6, Sharp IGZO |
| Тип батареї | Lithium-Ion Polymer |
| Формат зображення | 3:4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 490 ₴









