
Патч-панель DIGITUS CАТ 3 UTP, 19", 1U, 50 портів, зібрана, сіра
2 788 ₴
- В наявності
- Код: DN-91350-1
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патч-панель DIGITUS CAT 3 формату 19" і висотою 1U призначена для телефонних та базових мережевих систем. Оснащена 50 портами RJ45 (8P4C) для щільного підключення ліній. Підтримує роботу на частотах до 16 МГц. Монтаж кабелів виконується через LSA-контакти з кольоровим кодуванням. Металевий корпус забезпечує стабільність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Галузь застосування | до 16 МГц/10GBase-T |
| Глибина | 109 мм |
| Матеріал корпуса | сталь/1,5 мм, EN1.4301, UNS S30400, AISI 304 та LMSAD110 |
| Міцність з'єднання | 7.7 кг |
| Порти | 50 шт |
| Стійка | 19 /483 мм |
| Тип | Модульна патч-панель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 788 ₴

