
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F512GB, RX7600-8, B760, T3PLUS, 700W, FreeDos
52 409 ₴
- В наявності
- Код: 2E-11034
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Універсальний асортимент 2E – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 512 Gb |
| Корпус | Zalman T3 Plus |
| Материнська плата | Intel B760 (M.2, 4xDDR5) |
| Модель відеокарти | Radeon RX 7600 |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 8 Gb |
| Оптичний привід | Немає |
| Охолодження | CNPS4XBLACK |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність | 700 Вт /80+ Bronze Вт |
| Процесор | Intel Core i5-12400F |
| Розміри (ГxШxВ) | 355 x 206x 422 |
| Тактова частота | 5600 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 409 ₴






