
Каністра Neo Tools Pressol паливна 20л первинний HDPE-пластик, армійська, міцна, гнучкий злив, 1.45кг, оливковий
1 995 ₴
- В наявності
- Код: 21-127-950
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова HDPE з вбудованим гнучким зливом (PE) довжиною 245 мм, з вбудованим провітрюванням. Зливна трубка зберігається в каністрі, забезпечуючи її чистоту, у відкрученому та перевернутому стані. Пластмасова запатентована (РЕ) кришка каністри із пластиковим ремінцем для захисту від втрати. Забезпечує відсутність частинок іржі у бензині, що виникають при закручуванні металевої кришки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45 кг кг |
| Довжина випускної труби | 245 мм |
| Діаметр виходу | 20 мм |
| Колір | Оливковий |
| Тип | Каністра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴


