
Пральна машина Beko фронтальна, 7кг, 1200, A+++, 50см, дисплей, інвертор, пара, білий
14 399 ₴
- В наявності
- Код: BM3WFSU47235WB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Beko BM3WFSU47235WB з об’ємом прання 7 кг оснащена інноваційними технологіями для ефективного догляду за білизною. Технологія EnergySpin оптимізує енергоспоживання під час прання, а ProSmart Inverter забезпечує тиху й довговічну роботу. Завдяки функції AddXtra, ви можете додавати речі під час циклу прання, а система SteamCure використовує пару для зменшення складок і кращого видалення плям. ColdWash дозволяє прати при низьких температурах без втрати якості, а WaterMode адаптує споживання води. Барабан AquaWave забезпечує дбайливе прання для найделікатніших тканин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 49.6 см /(з врахуванням дверцят) мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++/-10% |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна/EnergySpin, Бавовна ЕКО/EnergySpin, Синтетика/EnergySpin, ополіскування, Прання в холодній воді/EnergySpin, Мікс/EnergySpin, Темні тканини/Джинси/EnergySpin, Очищення барабана/EnergySpin, StainExpert, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв/EnergySpin, Соро |
| Споживання води при пранні | 47 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний/ProSmart Inverter |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399 ₴








