
Пральна машина Candy вертикальна, 7кг, 1200, A+++, 60см, дисплей, білий
17 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: TCA273D3-9
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Candy TCA273D3-9 – пральна машина з вертикальним завантаженням на 7 кг білизни, максимальною швидкістю віджиму 1200 об/хв та енергоефективністю A+++. Оснащена 17 програмами, включаючи швидке прання, делікатні тканини та відстрочку старту до 24 годин. Підтримує Wi-Fi та Bluetooth для дистанційного керування через мобільний додаток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 17 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Швидке прання/14/30/44 хв, Щоденне прання/49 хв, Джинси, Злив + Віджим, Полоскання, Ідеальне прання бавовни/59 хв, Спортивні речі/39 хв, Делікатне прання/59 хв, Синтетика та кольорові речі, Змішані та кольорові речі 59 хв, Вовна / Ручне прання, Г |
| Споживання води при пранні | 42 л |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 40.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴










