
Пральна машина ARDESTO фронтальна, 8кг, 1200, А+++, 55см, дисплей, пара, інвертор, сірий
13 999 ₴
- В наявності
- Код: WMW-8120DGI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина ARDESTO Black Mars – надійна помічниця для догляду за речами. Завдяки фронтальному завантаженню і продуманому електронному керуванню пристрій забезпечує зручність та ефективність. Модель оснащено інверторним двигуном BLDC, який вирізняється підвищеною надійністю та тихою роботою. Енергоефективність класу A+++ гарантує розумне споживання електроенергії. Максимальне завантаження для прання – 8 кг, швидкість віджимання – 1 200 об/хв. Має 16 програм прання – від інтенсивних до делікатних відповідно до різних типів тканин. Вбудована програма самоочищення барабана гарячою водою подовжує термін слугування машини. Завдяки компактному розміру і сучасному дизайну можна легко інтегрувати пральну машину в інтер’єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84,5 x 59,8 x 55,5 |
| Глибина | 55.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Колір | Сірий |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Антиалергія, Полоскання + Віджим, Віджимання, Нічне прання, Джинси, Мікс, Очищення барабана, Еко 40-60, 20°C, Швидка 15', Сорочки, Дитячі речі, Ковдра |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний BLDC |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴










