
Пральна машина Electrolux фронтальна, 8кг, 1600, A, 60см, дисплей, пара, інвертор, universaldose, білий
25 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: EW7F3684UU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пральна машина Electrolux EW7F3684UU з технологією SteamCare освіжає речі парою за 25 хвилин, зменшує складки та усуває запахи, заощаджуючи до 96% води. UniversalDose активує капсули PODS швидше. QuickCare 69 хв забезпечує ефективне прання при 30 °C. CareDrum дбайливо поводиться з тканинами, а SensiCare автоматично підбирає параметри під завантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см мм |
| Глибина | 57.2 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Пухові ковдри, Верхній одяг, Тонкі тканини, Спорт, Еко 40-60, Hygiene, Освіження з обробкою парою, Віджимання/злив, Синтетика, Ополіскування, Швидко 20хв, Швидкий догляд 69хв, Вовна/Шовк |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1600 об/хв |
| Ширина | 59.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 599 ₴










