-13%

Пральна машина Electrolux фронтальна, 6кг, 1200, A, 41см, дисплей, інвертор, білий
15 999 ₴
13 899 ₴
- В наявності
- Код: EWS6526BU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна пральна машина Electrolux EWS6526BU забезпечує ефективне прання навіть невеликих завантажень. Система SensiCare автоматично налаштовує тривалість циклу, зменшуючи витрати води та енергії. Програма «Анти-алергія з парою» усуває бактерії й алергени, а функція Time Manager® дозволяє скоротити тривалість прання відповідно до потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.3 см мм |
| Глибина | 37.8 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Джинс, Дитячий одяг, Шовк, Тонкі тканини, Куртки, Спорт, Еко 40-60, Анти-алергія, Віджимання/злив, Ополіскування, Швидко 14хв |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 899 ₴








