-9%

Пральна машина Electrolux вертикальна, 7кг, 1300, A, 60см, дисплей, пара, інвертор, білий
24 699 ₴
22 499 ₴
- В наявності
- Код: EW7T3372U
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Electrolux EW7T3372U — пральна машина з вертикальним завантаженням і системою SteamCare, що подає пару наприкінці циклу для зменшення складок. SensiCare автоматично підлаштовує тривалість і параметри прання під реальний обсяг білизни. Є регулювання часу для скорочення циклів та Soft Opening для зручного доступу зверху з автоматичним позиціонуванням дверцят барабана по завершенні програми.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см мм |
| Глибина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Джинс, Дитячий одяг, Тонкі тканини, Куртки, Еко 40-60, Анти-алергія, Віджимання/злив, Синтетика, Ополіскування, Вовна/Шовк, Швидко 14хв, Пара, Кашемір з парою |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1300 об/хв |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 499 ₴




