-13%

Пральна машина Electrolux фронтальна, 10кг, 1400, A, 66см, дисплей, пара, інвертор, сріблястий темний
31 999 ₴
27 799 ₴
- В наявності
- Код: EW7F3414DU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Electrolux з системою SteamCare та програмою SteamRefresh освіжає одяг парою, зменшує кількість складок і допомагає усунути запахи без повного прання. QuickCare 59 хв, збільшений барабан CareDrum XL, технологія SensiCare+ і функція Time Manager забезпечують збалансоване використання часу, води та енергії під час щоденних циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см мм |
| Глибина | 63.6 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Колір | Чорний |
| Програми | Бавовна, Пухові ковдри, Джинси, Тонкі тканини, Куртки, Еко 40-60, Hygiene, Освіження з обробкою парою, Віджимання/злив, Синтетика, Ополіскування, Швидкий догляд 59 хв, Швидко 20хв, Вовна/Шовк |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 799 ₴










