-13%

Пральна машина Electrolux фронтальна, 7кг, 1200, A, 48см, дисплей, інвертор, сріблястий темний
20 099 ₴
17 499 ₴
- В наявності
- Код: EWS6327DXU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фронтальна компактна пральна машина Electrolux забезпечує ефективне прання з урахуванням фактичного обсягу завантаження. Система SensiCare автоматично регулює параметри циклу, зменшуючи споживання води та енергії. Антиалергічна програма «Анти-алергія з парою» поєднує прання та парову обробку для зменшення кількості бактерій і алергенів на тканинах. Вузький корпус допомагає економно використовувати простір у приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.3 см мм |
| Глибина | 44.9 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | темний сріблястий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Джинс, Дитячий одяг, Шовк, Тонкі тканини, Куртки, Полоскання, Спорт, Еко 40-60, Віджим/злив, Анти-алергія з парою, Швидко 14хв |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Inverter Motor+ |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴





