
Пральна машина Beko фронтальна, 8кг, 1400, A, 55см, дисплей, пар, інвертор, графіт
19 999 ₴
- В наявності
- Код: B3WFU48415MGB2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Beko B3WFU48415MGB2 з фронтальним завантаженням розрахована на прання до 8 кг білизни. Інверторний мотор ProSmart Inverter працює у поєднанні зі швидкістю віджиму до 1400 об/хв та класом енергоефективності A. Барабан AquaWave об’ємом 55 л сприяє рівномірному руху тканин. Модель оснащена дисплеєм і функціями пари. Колір корпусу — темно-сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 55 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Тип | Пральна машина фронтальна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴


