
Прально-сушильна машина Candy ProWash&Dry 300 фронтальна, 9(6)кг, 1400, A, 54.8см, дисплей, пара, інвертор, люк чорний, білий
22 999 ₴
- В наявності
- Код: GWD496B8-S
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прально-сушильна машина Candy ProWash&Dry 300 поєднує функції прання та сушіння з завантаженням до 9 кг і 6 кг відповідно. Інверторний двигун забезпечує стабільну роботу та контроль рівня шуму. Набір із 16 програм охоплює щоденні та спеціалізовані сценарії догляду за тканинами. Функція пари та технології обробки води підвищують ефективність очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 54.8 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Ручне прання, Синтетика, Швидко 14, Полоскання, ECO 40-60°C, Прання 20°, Білі речі, Делікатне прання, Освіження з обробкою парою, Гігієнічне прання 59 хв, Спеціальна 39’, Злив і віджимання, Очищення барабану |
| Споживання води при пранні | 42 л // 74 л |
| Тип | прально-сушильна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴







