
Прально-сушильна машина Candy ProWash&Dry 300 фронтальна, 7(4)кг, 1400, A, 45.7см, дисплей, пара, інвертор, люк чорний, білий
20 999 ₴
- В наявності
- Код: GWD474SB7-S
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Candy ProWash&Dry 300 — вузька прально-сушильна машина з глибиною 45,7 см і завантаженням до 7 кг для прання та 4 кг для сушіння. Інверторний двигун підтримує стабільну роботу та контроль рівня шуму. Частота віджиму до 1400 об/хв дозволяє ефективно підготувати білизну до сушіння. Парова функція та набір із 16 програм охоплюють різні сценарії догляду за тканинами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 45.7 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Ручне прання, Синтетика, Полоскання, ECO 40-60°C, Прання 20°, Білі речі, Делікатне прання, Освіження з обробкою парою, Швидке прання 14 хв, Гігієнічне прання 59 хв, Спеціальна 39’, Злив і віджимання, Очищення барабану |
| Тип | прально-сушильна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴




