
Пральна машина Candy ProWash 300 фронтальна, 8кг, 1400, A, 48см, дисплей, пара, інвертор, люк чорний, cріблястий
19 999 ₴
- В наявності
- Код: GD48SB6G-S
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Candy ProWash 300 — вузька пральна машина з глибиною 48 см і завантаженням до 8 кг. Інверторний двигун забезпечує стабільну роботу та контрольований рівень шуму. Швидкість віджиму до 1400 об/хв сприяє ефективному видаленню вологи. Функція пари та 16 програм дозволяють адаптувати прання до різних типів тканин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 48 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Колір | Антрацит |
| Програми | Бавовна, Ручне прання, Швидке прання, Синтетика, Джинси, Полоскання, ECO 40-60°C, Прання 20°, Білі речі, Делікатні речі, Освіження з обробкою парою, Гігієнічне прання 59 хв, Спеціальна 39’, Розумне прання, Злив і віджимання, Очищення барабану |
| Споживання води при пранні | 40 л |
| Тип | окремостояча |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴









