
Пральна машина Electrolux фронтальна, 9кг, 1400, A, 60см, дисплей, пара, інвертор, universaldose, білий
34 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: EW8F5492SQU
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пральна машина Electrolux EW8F5492SQU з фронтальним завантаженням розрахована на 9 кг білизни. Модель оснащена інверторним двигуном і розвиває швидкість віджиму до 1400 об/хв. Система UniversalDose забезпечує швидке та рівномірне розчинення мийних засобів. Функція пари та програма UltraQuick 59 хв дозволяють ефективно доглядати за речами щодня. Машина має клас енергоспоживання A та працює з низьким рівнем шуму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Клас прання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84.7 × 59.7 × 57.6 |
| Глибина | 57.6 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | ополіскування, Rapid 20min, Hygiene, ECO 40-60°C, Cottons, Delicates, Ultraquick 59Min, Sportwear, Memory 1 / Favourite 1, синтетика, Злив і віджимання, джинсові речі, віджимання/злив, вовна |
| Тип | пральна машина |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999 ₴









