
Пральна машина Beko фронтальна, 7кг, 1200, A, 50см, дисплей, інвертор, пара, білий
14 699 ₴
- В наявності
- Код: B3WFU47215W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Beko B3WFU47215W — це фронтальна пральна машина з завантаженням 7 кг і швидкістю віджиму 1200 об/хв. Інверторний мотор ProSmart забезпечує тиху роботу та економію енергії класу A. Функція SteamCure з парою та AddXtra дозволяють додавати речі під час циклу, а IronFast полегшує подальше прасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 49.6 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Синтетика, Прання в холодній воді, Мікс, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв, Сорочки, Гігієнічна +, Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання, Віджим+злив, WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування), Швидке/Інтенсивне прання, Очищення барабану, Опол |
| Тип | пральна, окремостояча |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 699 ₴

