
Пральна машина Indesit фронтальна, 5кг, 1000, A++, 43см, білий
10 999 ₴
- В наявності
- Код: OMTWSA51052W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Indesit OMTWSA51052W — компактна фронтальна модель із завантаженням до 5 кг, що ідеально підходить для щоденного використання. Оснащена LED Plus дисплеєм для зручного контролю програм і параметрів прання. Максимальна швидкість віджиму 1000 об/хв забезпечує ефективне видалення вологи. Машина підтримує швидкі цикли, функцію видалення плям та додаткове полоскання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 42.5 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 5 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Додаткове полоскання, Легке прасування, Спорт, Бавовна 40°, Бавовна 60°, Синтетика 40°, 20°C, Синтетика 30 ° 59 хв, Білі речі, Швидка 15', Віджим + Злив, Бавовна Еко 40-60, Змішані тканини - 59 хвилин, Виведення плям |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴










