
Пральна машина Haier фронтальна, 9кг, 1400, B, 45.2см, дисплей, пара, інвертор, люк сірий, прямий привід, білий
32 999 ₴
- В наявності
- Код: HW90-B14367TU1-S
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пральна машина Haier HW90-B14367TU1-S — це вузька, але містка модель із завантаженням до 9 кг і швидкістю віджиму 1400 об/хв. Оснащена інверторним двигуном із прямим приводом, що забезпечує тиху та довговічну роботу. Підтримка Wi-Fi та функції пари роблять прання більш зручним і ефективним. Ідеально підходить для сімей, які шукають сучасне рішення з розумними технологіями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас прання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 45.2 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Віджимання, Бавовна 20°, Еко 40-60, Сорочки, Делікатне прання, Дитячі речі, Освіження, Супер 15 хв, Автоматична ШІ, Догляд для алергіків |
| Тип | пральна машина |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴









