
Плита Gorenje електрична , 68л, 50x60см, гриль, білий
14 999 ₴
- В наявності
- Код: GE5A21WH
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склепінчаста форма HomeMade. Всі переваги приготування в печі на дровах. Унікальна склепінчаста форма — одна з головних переваг духових шаф Gorenje. Створена за образом традиційної печі на дровах, духовка дає гарячому повітрю змогу вільно циркулювати, рівномірно розподілятися й повністю охоплювати продукт. У такий спосіб страва нагрівається інтенсивно та рівномірно з усіх боків, виходить одночасно соковитою і хрусткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴









