
Плита Gorenje комбінована, 71л, 60x60см, дисплей, емальовані реш, програматор IconLed,нерж
21 499 ₴
- В наявності
- Код: GKS6C70XJ
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкраща піца в окрузі. Ця програма з можливістю налаштування температури випікання до 300 °C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокачі, коржів і подібних страв. Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів. Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість газових конфорок | 4/1 додаткова конфорка, 1 велика конфорка, 2 стандартні конфорки |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | Освітлення, Електронний програматор IconLed, дисплей, ExtraSteam, Унікальна форма Homemade |
| Обсяг духовки | 71 л |
| Тип | Комбінована |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 499 ₴









