
Плита Gorenje електрична склокерамічна, 70л, ExtraSteam, 50x60см, чорний
25 999 ₴
- В наявності
- Код: GECS5B70CLB
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крім трьох нагрівачів Hi-Light, склокерамічна поверхня також містить нагрівач із подвійною круговою поверхнею, який може адаптуватися до каструль і сковорідок різного розміру. Світловий індикатор для кожної варильної зони горітиме, доки поверхня гаряча. Гладка поверхня легко чиститься, а підняті краї запобігають розливанню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | матовий чорний/колір ручки: старе золото |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | ExtraSteam |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 999 ₴









