
Плита Gorenje газова, 70л, 50x60см, чавун, нерж
16 999 ₴
- В наявності
- Код: GG5A11XF
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Духовки OptiBake у плитах Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дров'яної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Тепер страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість газових конфорок | 4/1 додаткова конфорка, 1 велика конфорка, 2 стандартні конфорки |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴









