
Плита Gorenje комбінована, 70л, 50x60см, дисплей, газ-контроль, чавун, слонової кістки
29 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: GKS5B70CLI
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
FROZENBAKE Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів. Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | слонова кістка/поверхні |
| Кількість газових конфорок | 4/Швидкість передавання даних 10 Гбіт/с (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Швидкість передавання даних 10 Гбіт/с (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Можливості | Освітлення, електронний програматор з аналоговим дисплеєм, MultiAir (оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці), електрозапалювання/поверхні, ExtraSteam, Унікальна форма Homemade |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Тип | Комбінована |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 499 ₴









