
Плита Gorenje електрична склокерамічна, 70л, 50x60см, дисплей, приготування з паром, програматор, нерж
24 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: GECS5C70XPA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Склокерамічна електрична плита GECS5C70XA стане улюбленою технікою. Низький клас енергоспоживання робить плиту економічною, а наявність великого об'єму духовки – функціональною
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Можливості | таймер, Конвекція, режим "Піца", Очищення паром AquaClean, розморожування, Освітлення, підігрів з вентилятором, Каталітична задня панель, Нижній та верхній нагрівальні елементи з функцією пари, швидке нагрівання FastPreheat, AirFry /інтенсивне запікання, |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | втоплені ручки |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 999 ₴









