
Плита Gorenje комбінована, 71л, 60x60см, дисплей, чавун,з кришкою, програматор IconLed,нерж
24 299 ₴
- В наявності
- Код: GKS6C71XF
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тепер можна насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не потребує жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 60 см мм |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Обсяг духовки | 71 л |
| Тип | Комбінована |
| Управління | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 299 ₴










