
Плита Hansa газова, 56л, 50x60см, чавун, білий
14 799 ₴
- В наявності
- Код: FCGW510550
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hansa FCGW510550 - газова плита з місткою духовкою та чавунними решітками. Газова плита Hansa FCGW510550 - це зручний та надійний вибір для вашої кухні. Оснащена 4 газовими конфорками, чавунними решітками та газовою духовкою на 70 л, вона відмінно підходить для щоденного приготування страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | плити, духовки, є |
| Глибина | 60 см мм |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Обсяг духовки | 70 л |
| Робоча поверхня | емальована |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 799 ₴

