
Плита Hansa комбінована, 65л, 60x60см, дисплей, конвекція, чавун, нерж
18 999 ₴
- В наявності
- Код: FCMX69235
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hansa FCMX69235 – це сучасна комбінована плита з нержавіючої сталі, що поєднує стиль та високу продуктивність. Газова варильна панель оснащена чавунними ґратами, чотирма конфорками, зокрема потужною турбоконфоркою, автоматичним запалюванням та газ-контролем. Простора 65-літрова електрична духовка пропонує 8 програм, конвекцію та електричний гриль для різноманітних страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Електропідпал | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см мм |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Можливості | нижній нагрів/(1 100 Вт), розморожування/(45 Вт), гриль/(2 000 Вт), Освітлення/(галогенна лампа), Гриль + верхній нагрів/(2 900 Вт), Верхній нагрів + нижній нагрів/(2 000 Вт), Верхній + нижній нагрів із конвекцією/(2 000 Вт), 8 режимів, програматор/Ta, шв |
| Обсяг духовки | 65 л |
| Робоча поверхня | Неіржавка сталь |
| Тип | Комбінована |
| Управління | електронне, поворотні регулятори |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴









